ABC przedsiębiorczości - bezpłatne szkolenie on-line

Fundacja Wspomagania Wsi zaprasza na bezpłatne szkolenie online w ramach projektu „ABC przedsiębiorczości. Edukacja finansowa dla mieszkańców wsi i małych miast”, realizowanego z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej. Szkolenie odbędzie się w dn. 26-28 marca br.

Na szkoleniu omawiane będą najważniejsze procedury związane z uruchomieniem indywidualnej działalności gospodarczej oraz zagadnienia z zakresu marketingu, reklamy i nowych technologii, które mogą być przydatne w rozwoju każdej firmy. Wraz z trenerem uczestnicy przeanalizują zasoby przyszłego przedsiębiorcy oraz opracują i skonsultują własne biznesplany.

Osiemnastogodzinne szkolenie, podzielone na trzy części, odbędzie się poprzez platformę Google Meet w dniach:

Szkolenie adresowane jest do mieszkańców wsi i miast liczących do 20 000 mieszkańców w wieku 20+ z całej Polski. Liczba miejsc jest ograniczona – weźmie w nim udział około 15 uczestników.

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu proszone są o przesłanie e-maila do koordynatorki projektu, Moniki Słotwińskiej-Łychota (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

Źródło i więcej informacji TUTAJ