Niezbędnik dla gastronomii od Makro

Od początku wiosennego lockdownu jednym z najważniejszych kierunków działań MAKRO było wsparcie klientów z sektora gastronomii Akcja edukacyjna wspierania branży gastronomicznej rozpoczęta wiosną, zmienia się w kompleksowy portal wiedzy. MAKRO już od pół roku dzieli się z restauratorami i szefami kuchni przydatną wiedzą.

Skala wyzwań postawiona przez COVID-19 jest ogromna. Aby na nie odpowiedzieć i wesprzeć rynek, MAKRO opracowało internetowy „Niezbędnik dla gastronomii” z poradami z zakresu BHP, wymogów sanitarnych, prowadzenia biznesu online czy nowych pomysłów na menu dostosowane do konieczności dostaw. Dziś, po pół roku od wdrożenia tego narzędzia, „Niezbędnik” stał się prawdziwym kompendium wiedzy i forum wymiany doświadczeń, szczególnie teraz, kiedy wszyscy musimy być razem dla gastronomii.

„Niezbędnik dla gastronomii” MAKRO dostępny jest TUTAJ. W mediach społecznościowych treści związane ze wspieraniem gastronomii są natomiast oznaczane przez Makro Polska hasztagami: #wspieramgastro #zamawiamnawynos #dajswojejkuchniodpocząć #ratujęgastro.


Źródło: https://www.horecanet.pl/